BİRİKET MAKİNASI SEKTÖRÜNDEKİ KENDİNDEN EMİN VE TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMALARIMIZ KARŞILIĞINI BUGÜN PAZAR PAYIMIZIN YÜKSEK OLUŞU GÖSTERMİŞTİR

BİRİKET; DOĞAL YA DA SUNİ AGREGALARIN KARIŞIMI İLE OLUŞAN, DUVAR VE ÇATI YAPIMINDA KULLANILAN YAPI MALZEMESİNE DENİR.DUVAR YAPIMINDA KULLANILAN BİR YAPI MALZEMESİDİR. DOĞAL YA DA SUNİ AGREGALARIN SU İLE KARIŞIMINDAN OLUŞUR. GEREKİRSE BRİKET YAPIMINDA KATKI MADDELERİ KULLANILIR. BRİKET ELDE ETME PORSESİNE İSE BRİKETLEME DENİR. ÇOĞUNLUK OLARAK KÖMÜR VE YOL MALZEMELERİ BRİKETLENİP YAPI MALZEMESİNE DÖNÜŞTÜRÜLÜR

ÜRETTİĞİMİZ BİRİKET MAKİNASI VERDİĞİMİZ 2 YILLIK KOŞULSUZ GARANTİ SÜRECİNİ TAMİRAT VE BAKIMINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ İKİNCİ EL BİRİKET MAKİNASI NADA VEREREK SEKTÖRDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

GÜNÜMÜZDE BİRİKET MAKİNASI SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE İŞE YENİ BAŞLAYAN TÜKETİCİLERİN ARAŞTIRMALARINI İNTERNET ÜZERİNDEN YAPTIKLARINI,DENEYİMSİZ VE HİÇ BİR KALİTE STANDARTI OLMAYAN FİRMALARIN ÜRETİMLERİ SATIN ALDIKLARINDA SONRADAN KÖTÜ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞTIKLARINI GÖZLEMLEDİK.

BİZ BEYAZLI GRUP OLARAK BUGUN İNTERNET ÜZERİNDEN SATILIK BİRİKET MAKİNASI, BİRİKET MAKİNASI FİYATLARI YADA BİRİKET MAKİNASI İMALATI GİBİ HERHANGİ BİR KELİME ARANDIĞINDA İMALATINI YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLERE AİT FİYATLARI , TEKNİK ŞARTNAMELERİ İLE BİRLİKTE SONRADAN HİÇBİR KÖTÜ SÜRPRİZE FIRSAT VERMECEK ŞEKİLDE YAYINLAYABİLEN ŞEFFAF BİR FİRMA OLMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ.

AYRICA HER YIL 4 DEFA DÜZENLEDİĞİMİZ KAMPANYALAR SAYESİNDE YENİ MANUEL BRİKET MAKİNALARI FİYATLARINI İKİNCİ EL BRİKET MAKİNALARINDAN CAZİP HALE GETİRDİK.

TÜM BU ÇALIŞMALARIMIZIN NETİCESİNDE BİRİKET MAKİNASI SEKTÖRÜNE AİT GELEN TALEPLERİN YOĞUNLUĞU BİZİ İKİNCİ EL BİRİKET MAKİNASI İŞİNİ AYRI BİR FİRMA ÇATISI ALTINDA YAPMAYA ,BU ŞEKİLDE DAHA KURUMSAL,ETKİN VE KISA SÜREDE SONUCA ULAŞIR HALE GETİRMEYE SEVKETMİŞTİR.

BU BAĞLAMDA 2009 YILINDA PRESMAC MARKASI ADI ALTINDA İKİNCİ EL BİRİKET MAKİNASI SEKTÖRÜNE AİT FİRMAMIZI,YENİ BİRİKET MAKİNASI ÜRETİMİ FİRMAMIZ OLAN BEY-SAN-MAK DAN TAMAMEN AYIRARAK BAĞIMSIZ KENDİ TEKNİK KADROSU İLE BİRLİKTE KURDUK.

GÜNÜMÜZDE FİRMAMIZ HEM YENİ BİRİKET MAKİNASI ÜRETİMİNDE BEY-SAN-MAK OLARAK,HEMDE İKİNCİ EL BİRİKET MAKİNASI SEKTÖRÜNE PRESMAC OLARAK GEREK FİYATLARI,GEREK TEKNİK VE SATIŞ STRATEJİSİ OLARAK ŞEFFAF BİR ANLAYIŞININ OLMASI MÜNASEBETİ İLE PAZARDAN HEDEFLEDİĞİ PAYI ALMANIN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR.


 

 Popüler Ürünler


Etiketler : biriket makinası